Atlasjet Hakkında

Atlasjet Havacılık A.Ş. 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur. İç ve Dış Hatlarda Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı yapmak üzere ruhsatlandırılan Atlasjet, ilk uçuşunu 1 Haziran 2001 tarihinde gerçekleştirmiştir. Bugün "Yolcusunu en çok seven havayolu” sloganıyla yurtiçi ve yurtdışı seferleri ile" hizmet vermektedir.

Atlasjet Seferleri

Yurtiçi ve yurtdışında aşağıdaki destinasyonlara Atlas jet güvencesi ve konforuyla uçabilirsiniz.
Atlasjet Adana, Ankara, Dalaman, Antalya, Bodrum, İstanbul, İzmir havalimanları arasında tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir. Ayrıca Atlasjet Erbil, Lefkoşa Ercan, Mykonos, Tahran, Necef, Pristina, Süleymaniye gibi yurtdışı destinasyonlarına da tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Atlasjet Ucuz Bilet

Biletmen.com uçak bileti modülü ile online olarak yurtiçi ve yurtdışı seferler için Atlasjet uçak bileti fiyatları bilgilerine ulaşabilir, uçuş tarifesini inceleyebilir, kalkış-varış bilgilerini okuyabilir ve size en uygun Atlasjet bilet fiyatları arasından seçiminizi yaparak dilerseniz rezervasyon ya da satın alma yaptırabilirsiniz. Ayrıca atlasjet ucuz uçak bileti çağrı merkezimiz üzerinden alınabilir.